Isikuandmete kaitse ja turvalilus

Seoses muudatustega isikuandmete kaitses valdkonnas, mis on seotud 25. mai 2018 jõustunud isikuandmete kaitse üldmäärusega nr. 2016/679, mis on siduv kõikidele Euroopa Liidu liikmesriikidele, on Magnolia Grand OÜ läbi viinud ettevõttes olemasolevate isikuandmete auditi, välja töötanud hinnangu ja tugevusplaani edaspidideks tööks isikuandmetega ning on juba alates 25.05.2018 oma igapäevatöös järgima hakanud uue määruse nõuded.

Kinnitame, et Teie andmeid säilitatakse ja töödeldakse ainult sellel eesmärgil, milleks need on esitatud, kohaldades kõrgeimaid turvalisuse standardeid.

Teie e-post on registreeritud meie süsteemis vaststikuseks e-kirjavahetuseks ja parimate pakkumiste / kampaaniate saatmiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile või SMS teel saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest saates sellekohase soovi aadressile: magnoliainfo2@gmail.com

Magnolia Grand OÜ saadab ostjale uudiskirju või pakkumisi ostja e-maili aadressile või SMS sõnumina ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi.

MagnoliaGrand e-poe külastuste ja tellimuste vormistamiste käigus kogutud infot / isikuandmeid käsitletakse konfidetsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Krüpteeritud ja turvaline andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Magnolia Grand OÜ-l puudub neile andmetele juurdepääs.

MagnoliaGrand e-pood kasutab kliendi poolt sisestatud isiku-, panga- ja kontaktandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale kohale toimetamiseks. E-poe tellimuste puhul edastame vajalikud isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele, et kaup kohale toimetada.


Magnolia Grand OÜ saadab ostjale uudiskirju või pakkumisi ostja e-maili aadressile või SMS sõnumina ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi.